2013’te Hızlı ve Öfkeli 6 İzleyicilerle Buluşuyor

Hey gidi günler hey. Yıllar geçip giderken Hızlı ve Öfkeli serisinin 6.sı çıkacak haberi elime ulaştı. Bu Hızlı ve öfkeli 6 haberini aldığımda eski yazıma baktım da vay be dedim. Eskiye dönük somut bir şeyler olunca zamanın sizi ne kadar değiştirdiğini anlıyorsunuz.

1, 2, 3, 4, 5 derken şimdi de Hızlı ve öfkeli 6. Herhalde bu da Uzay Yolu gibi 10 15’e doğru yol alır 😀 Ya filmin fragmanı senaryosu felan çok manyak da. İşin kötü yanı, abi bunu niye 1,5 sene önceden haber veriyorsunuz ya 😀 Tam olarak 24 Mayıs 2013. Senaryo derken, 5’te kardeşinin öldüğünün sanan Toretto’nun, fargmanda karşısına kardeşi geliyor. Bu da demek oluyor ki estirecekler yine. Ve ve ve senarist hocamızın en iyi yaptığı iş Jason Statham’ı kadroya almak. Jason Statham’ı bir de araba sürerken görelim değil mi ? Aşağıda sağlam bir fragman buldum. Yani diğerlerinden değişik olarak. Youtube’da sürüsüyle sahte fragman dolu da 🙂 İsteyen bu linkten fragman listesine bakabilir.

Filme Ait Posterler

Doğal olarak filmin haberini 1,5 sene önceden verirsen bu kadar poster bir araya gelir ve gelecektir 🙂 Bana diğer filmlerden farklı geleni sizinle paylaşıyorum.

Aslında 5 6 tane bulmuştum da altlarında kayıtlı olmayan site adresleri vardı.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...