Empire Avenue – Website hisse senedi piyasası simülasyonu

Haberlerden okuduğuma göre alanında ilk ve tek olan Empire Avenue kullanıcılarına güzel bir ortam hazırlamış. Grafikler, kullanıcı arayüzü ve en önemlisi ortam. İnsanlar yabancı olsalar bile gülerek konuşmaları insanın içini ısıtıyor.

Ne işe yarar

Sistemin dili İngilizce olduğu için biraz haberlerden biraz da sitede gezinerek ne olduğunu anladım. Yani şu: Siteye kaydoluyorsunuz. Websitenize ortak yapacak kişiler bulabiliyorsunuz. Bunu da sistemin kendi para birimi ile yapıyorsunuz. Paypal ile sistemdeki paradan satın alabiliyorsunuz.

Empire Avenue’ye Kaydol


Sitenin altında basit bir sohbet çubuğu var. Buradan chat grubu oluşturup insanları grubunuza davet edip sohbet edebiliyorsunuz.

Sistem de sitenizle ilgili duyuruları paylaşmanız da mümkün. İsterseniz sitenize reklam alabilir veya sitenizin reklamını vermek için insanlarla iletişim kurabilirsiniz.

Anladığım kadarıyla kişi bilgilerinizi girdikçe ve sosyal ağlarla bağlanlantılarınızı yaptıkça sistemin para birimi olan e’niz artıyor 🙂 Şimdilik bu kadar. Gelişme olursa buradan bildiririm. Son olarak siteye buradan kaydolabilirsiniz.

Empire Avenue’ye Kaydol


Hadi size kolay gelsin 🙂 Saygılarımla.

Gelişme olursa buradan bildiririm demiştim. Sitede bir tartışma oluşturdum ve şöyle bir cevap geldi.

Arkadaşlar, ne güzel bir sistem, ne güzel bir ortam 😀 Türkleri de buldum burada hemen sorayım. Biri bu sistemin tam olarak ne işe yaradığını anlatabilir mi ? Az çok anladım da şu yukardaki rakamlarnedir mesela ?

Cevap: Bu bir hisse oyunu, oyun dendigine bakma buyuk sirketler bile katiliyor cunku: inanilmaz bir reklam ve cevre yapma potansiyelin var.

Oyunda para birimi eave (e) dir. sol bastaki senin o anlik paran, ortki senin hissenin degeri. Ne kadar cok baskalari hisselerini alirsa okadar degerin artar , eger satarlarsa degerin azalir. chat bolumunden insanlarla pazarlik yapip birbirinzden hisse alabilirsin.

Rate this post

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...