Websyndic ile hitlerinizi katlayın

Bugün sizlere yeni keşfettiğim bir siteden bahsetmek istiyorum. Bazı blogcular vardır. “Siteme hit gelsin yeter.” derler. İşte bu site tam onlara göre bir site. Sitede sistem şu şekilde işliyor. Sol menüdeki Earn Credits! bağlantısına tıklıyorsunuz ve arkanıza yaslanıyorsunuz. Yaslanırken yorulabilirsiniz o yüzden gece bilgisayarınızı açık bırakmak güzel bir çözüm olabilir. Çünkü site çok popüler olduğundan her dakika yeni bağlantılar ekleniyor. Her ziyaret ettiğiniz site için 0.8 kazanıyorsunuz. Siteye ilk girişinizde belki farketmezsiniz. Ben chrome kullanıyorum. Sitelerin nerede açıldığını 10 dakika sonra anladım. Popup şeklinde arkaplanda açılıyor. İşte sistem bu. Siz de bu sisteme kaydolmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kaydolun.

Birkaç öneri

Siteye girdiğinizde ilk işiniz sağ üst kısımdan dil seçeneğinizi İngilizce olarak seçmeniz. Tabii Fransızsanız bu adımı atlayabilirsiniz. Daha sonra kayıt olurken verdiğiniz site 10-15 dakika sonra hemen onaylanıyor. Your Account kısmında yazan Automaticaly Distribute Earned Credits açıklaması şu demek oluyor: Kredileri kazandığım anda harca. Desactivated seçili olursa kredileriniz birikir. Activated seçili olursa krediler kazanırken harcanır.

Rate this post

Paylaş

15 Cevaplar

 1. BerkCansu dedi ki:

  Güzel Saol Ellerine Sağlık

 2. Mehmet dedi ki:

  Peki sitemize gelen ziyaretçiler hep yabancı kişilerden oluşacak. Bi ara bu tür siteye kaydoldum ve saçma sapan kişilerden siteme yorum yazıldı ve uzun bir süre engelleyemedim 🙂

 3. Ref’li linkde verirmiş.

 4. McCOY35 dedi ki:

  sayaç kodlarında http://www.websyndic.com/websites.html gibi mi görünüyor hitler yoksa şahıs ip’leri ilemi bilginiz var mı ?

 5. Aykut Nuri dedi ki:

  .in sitelerini kabul etmiyorlar…

 6. cbrbş dedi ki:

  Hocam ben youtube video’mu ekliyorum. ama pek fazla artan olmuyor. visitors kısmı yüksek 1000 falan oluyor kredileri harcıyorum ama bu youtube’da gözükmüyor.

 7. Emre dedi ki:

  aynı ipten birden fazla hesapla kredi kasmak problem olurmu ?

 8. mer dedi ki:

  Ben şeyi youtube linkini nasıl koyacam

 9. sesli chat dedi ki:

  Sitem için kullanıyorum çok teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...