Bu hafta hangi filmleri izledim?

Önceden film bilgilerini açıklar güzel bir şekilde özetini verip torrent ve türkçe altyazı linkini paylaşırdım. Dosyaların fazla indirilmediğini görünce bunun ilerde böyle olacağını önceden tahmin ettiğim halde devam ettiğim için bu işin film sitelerinin işinin olduğunu anladım ve artık sadece editörün yorumu kısmı ve torrent linkini paylaşacağım. Böyle daha güzel 🙂

Görevimiz Tehlike 4 (2011) – (Mission: Impossible – Ghost Protocol) Bu filmi en az 10 kere indirmişimdir kaliteli bir sinema çekimini bulmak için. 10. torrent inerken baktım 720p’si çıkmış. Hemen indirdim ve o akşam izledim. Görevimiz Tehlikeye karşı birşeyler canlanıyordu kafamda ama bu kadarı da fazla dedim gerçekten. Genelde film izlerken tahminler yaparım ama bu film de tahminlerim işe yaramadı. Oyuncuların rolleri gerçekten inanılmazdı. Tom Cruise yine temposunu kaybetmeden devam etmiş. Şu filmin ilk başlarındaki minibüs şoförü arkadaşı Shaun of the Dead filminden tanıyordum. O da bayağı iyi yaptı rolünü. Filmin bazı yerlerinde insanın gerçekten nefesi kesiliyor. Sonucu beklerken bir bakıyorsun mosmor olmuşsun. Nefes almadığının farkında değilsin. O kadar sürükleyici yani, senaryoya diyecek yok zaten. Puanım: 10/10 abartısız.

Arkadaştan Öte (2011) – Friends With Benefits Justin Timberlake’ın en son izlediğim filmi In Time idi. Şarkıcı birini film sahnelerinde görmek pek alışılageldik birşey değilken şu sıralar bu durum pek de öyle değil. Aslında bu film romantik komedi tarzı ve Justin Timberlake oynuyor diye izlemiştim. Filmde, Zombieland filminden Emma Stone ve şu Talhasse oynuyor. Emma Stone ilk sahnelerden sonra görünmüyor. Talhasse ise eşcinsel rolünü oynuyor. Biraz daha ilerlersem filmi anlatmaya başlayacağım. Arkadaşınızla beraber izleyebileceğiniz güzel bir film. Puanım 8/10.

Maviliklere Doğru (2005) – Into The Blue Son olarak yapım yılı biraz eski olsa bile çoktan beri izleyeceğim filmler arasında sıraya koyduğum bir filmdi. Oyunculardan Jessica Alba, doğum günü benimle aynı olan bir aktris. Paul Warker da Hızlı ve Öfkeli serisiyle tanıdığım bir aktör olunca filmin de konusu hazine avcılarıyla alakalı olunca izlememek elde değil. Film Büyük Hazine kadar eskiye gitmese de senaryosu sıradan bir aksiyon filmini andırıyor. Böyle olduğu halde sıkılmadan izledim. Puanım 7/10.

Paylaş

2 Cevaplar

  1. Müjdat Sayar dedi ki:

    hihihi 🙂 ben seni hep zombi film izler sanırdım furkanım yanılmısım 🙂 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

%d blogcu bunu beğendi: