Yegip.com’dan hosting hizmeti

Yegip Host 8 Nisan 2012 tarihinde Yegip.com tarafından hizmete sunulmuş bir hizmettir. Yegip Host, müşteriye en iyi kalitede hizmet vermeyi amaçlayarak, bu yola gönül vermiş bir girişimdir.

Yegip Host, günümüzün en çok tercih edilen iletişim ve paylaşım aracı olan interneti faydalı işlerde kullanmak ve son yılların en moda işi olan blogculuğu da desteklemektedir. Yegip Host, piyasayı yakından takip etmektedir.

Ürünleri hakkında bilgi vermek gerekirse; ilk olarak Paket 1 var ve bu üründe 1 GB webalan, 10 GB trafik, cPanel 11 Türkçe, Türkiye Lokasyon, LiteSpeed Web Server, Limitsiz MYSQL Hesabı, Limitsiz Subdomain, Limitsiz FTP Hesabı, Site kurma aracı ve Günlük/Haftalık yedekleme bulunmaktadır.

İrtibat

yegip.com/host | facebook.com/yegipcom | twitter.com/yegip | +90 539 860 99 59

Rate this post

Paylaş

3 Cevaplar

  1. Müjdat Sayar dedi ki:

    furkanım mesela bir wordpress site açsak bununla günlükte yazı baylaşımı felan yapsak 1 gb si ve ya trafik alanı felan yeter mi acaba

  2. Furkan Özden dedi ki:

    Yeter de artar bile hocam. Tabii yazılar çoğlarısa boyutu büyütmekte fayda var.

  3. Müjdat Sayar dedi ki:

    ben düşünüyom da ilerde wp açmayı 🙂 tabi şimdilik wp hakkında hiç bişiy bilmiyorum ama hozzt.com firmasının herseyi sınırsız paketleri var belki onlardan alırım çogu arkadas ordan aldı ama alırsam sana danışıcam mutlaka 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...