Emanet Dizisi Fox Tv’de Başlıyor

Başrollerinde Özlem Yılmaz (Zelal) ile Mehmet Akif Alakurt’un (Teğmen Murat) rol aldığı ‘Emanet’ Gold Film yapımcılığında FOX TV’de başlıyor. Kapadokya ve Tuz Gölü coğrafyasında tadına doyum olmaz bir dizi için ekran başına…

Mehmet Akif Alakurt ve Özlem Yılmaz yeni bir drama dizisine imza atıyorlar. Bir Anadolu hikayesi olan Emanet, bizleri o yörenin kanun ve kurallarına götürecek. Töre örf ve adetin kanun sayıldığı Anadolu hikayesi olan Emanet İzle 2 Eylül 2014 Salı günü başlayarak her hafta ekranlara taşınacak.

‘Emanet Dizisi’ tipik bir Anadolu hikayesi olarak geliyor. Törelerin kanun olarak görüldüğü büyüklerin sözlerinin geçtiği aşka inancın olmadığı bir ortamda aşk nasıl yaşanır ki? Bir nikah töreni ve bu törenle başlayan ölümün getirdiği sonuçlar. Birbirini seven iki insan ve bu sevgiyi reddeden kişiler ve aile büyükleri. Askerin dönüşü adlı sinema filminden televizyon dizisine uyarlanan ‘Emanet’ bizleri ekranlara kilitleyecek hikayesi ile geliyor. Kamil, Zelal ve Teğmen Murat Özder arasında gelişecek olayların anlatıldığı dizi Eylül ayının ilk salısı olan 2 Eylül tarihinde başlayacak.

“Bazı Emanetler Yürekte Taşınır”

Emanet dizisi konusu şu şekilde olacak. Bir konak ve bu aileye gelin gitmeye hazırlanan Aslı çok sevdiği adam ile evlenir. Ama bu evlilik o kadar da kolay olmayacaktır. Bu evliliğe karşı çıkan ve kardeşini kıskanan Kamil yolda giderken bir çevirmeye denk gelir. Bu çevirmede görevli olan Teğmen Murat başına geleceklerden habersiz görevini yapmaktadır. Kamil ile kardeşinin kavgasında ölen Zelal’nın kocası bir hikayenin başlangıç noktasını oluşturmaktadır. İşte bu olay ile başlayan hikayemizde Zelal gelin gideceği evde artık bir EMANET’tir. Murat ve Zelal artık bu coğrafyanın kanunları içerisinde yaşamak ve bu ihanet çemberini kırmak için mücadelesini sürdürecekleridir.

Yürekleri yakan hikayesi ile Kapadokya‘da bir konakta çekilen dizi ilerleyen haftalarda konusu tam da bir Anadolu hikayesi olacak. Günümüzde sık sık karşılaştığımız konuların işlendiği Emanet “Emanet Dizisi Canlı izle” seçeneği ile dizinin yayınlandığı gün sizlerle olacak. Her hafta yayınlanan Emanet yeni bölüm ve Emanet son bölüm seçenekleri ile sizlerle birlikte olacağız. Sizde dizi hakkında görüş istek ve dileklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Emanet dizisini emanet-izle.blogspot.com sitesinden takip edebilirsiniz.

Emanet 1. Bölüm 2 Eylül 2014 Salı FOX TV’de başlıyor.

Rate this post

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

%d blogcu bunu beğendi: