GTA Online The San Andreas Flight School 1.16 Güncelleme Notları

GTA Online The San Andreas Flight School 1.16 Update Notes

GTA Online’da bugün aktif olan The San Andreas Flight School adlı güncellemede oyuna oyun içi birçok yeni içerik eklendi ve bunun yanında bazı bağlantı ve oynayış problemlerine yönelik düzeltmeler yapıldı.

Öncelikle resmî güncelleme notlarına göre oyuna gelen yenilikler şöyle:

  • Hikaye modundaki uçuş okulu çevrimiçi moda da eklendi. Giriş yerini Los Santos havaalanında bulabilirsiniz.
  • Giysi mağazasında kasaya yöneldiğinizde satın alabileceğiniz outfit türü kıyafetler arasına bu güncelleme ile $50,000 değerinde bir pilot üniforması eklendi.

GTA Online The San Andreas Flight School 1.16 Update Notes

  • Silahçıdan satın alabileceğiniz paraşüt için bu güncellemeye özel renk seçenekleri ve paraşüt çantanızı süsleyen ülke bayrakları eklendi. Evet. TÜRKİYE bayrağı da var. Paraşütle ilgili gelen son özellik ise artık bir yedek paraşütünüz var. Yedek paraşütünüz için de ayrıca bir özelleştirme yapmanız gerekiyor. Havada paraşütü bıraktığınızda ya da paraşüt bir yere takıldığında yedek paraşütünüzü açabileceksiniz.
  • Bu güncelleme dahilinde oyuna bir araç ve üç adet hava aracı daha ekleniyor. Aracın markası Invetero Coquette Classic (Corvette Stingray), jetin markası Buckingham Mil-Jet (16 kişilik), helikopterin markası Swift, akrobasi uçağının markası ise Besra.
  • Yeni eklenen görevlerin çoğu havada geçiyor ve bir sürü görev içi yeni hedefler var.

Güncelleme XBOX ve PS3 için oyuna girdiğiniz an 103MB boyutundaki bir indirme ile aktif duruma geçecektir. Güncellemenin oyuna getirdiği yenilikler böyleydi. Bütün bunların yanında görevlerde ödül olarak verilen RP ve CASH dengesi düzeltildi. Artık bir görevden aldığınız ödül miktarı o görevi yaptığınız kişi sayısına göre farklılık gösterecek. Birden fazla kişiyle yaptığınızda tek kişi yaptığınızdan daha fazla ödül alacaksınız.

GTA Online The San Andreas Flight School 1.16 Update Notes

Bu güncelleme notlarının dışında benim gözüme çarpan farklılıklardan birkaç tanesi ise şöyle: Trafikte bariz bir artış var. Sanırım hikaye modundaki gibi trafik kalabalıklaşmış. Hikaye modundan aktarılan bir başka özellik ise hayvanların oyuna dahil edilmesi. Sokaklarda dolaşırken farklı farklı insanlar görmeye başladım. Güncellemeyi yaptıktan sonra sahile indiğinizde bayanların koşarken göğüslerinin sallandığını fark edeceksiniz ki buna güncelleştirme ile ilgili yayınlanan videoda açıkca yer vermişler. Jetlerde yer alan makinalı ve güdümlü füze seçeneklerine güdümsüz füze seçeneği de eklenmiş. Radarda bize ait araçlar motorsa motor, araba ise araba şeklindeki bir ikonla görüntüleniyordu. Bunlara tank ikonu da eklendi. Fotoğraf çekebileceğiniz durumlarda iki kere yukarı (telefonu çıkarma tuşu) bastığınızda doğrudan kamera açılıyor. Bölüm sonrası oylamalarda ise kapalı oylama yapılırken güncelleme sonrası bu açık oylamaya dönüştü yani kimin hangi bölüme oy verdiği ismiyle beraber görünecek. İsim görünme olayı bölüm sonrası yenen takımdaki kişilerin podyuma çıktığı sahnede de mevcut.

Yeni gelen güncelleme ile ilgili görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Rate this post

Paylaş

1 Cevap

  1. anıl dedi ki:

    oyunuçokbeyendim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...