Dünyanın en güvenli Facebook Zaman Tüneli İptal Etme Yolları

Facebook zaman tünelini kullanıcıların beğenisine sunduğundan beri bu zaman tüneli kimi kullanıcılar için berbat kimi kullanıcılar içinse muhteşem bir nitelik kazanmıştı. Profil sayfalarının eski tasarıma göre biraz karışık olduğu zaman tünelinde Facebook kullanıcıları bu tünelden çıkmak için aramadıkları yol kalmadı.

İnsanlık için küçük, benim için büyük bir adım olan Timeline Remove eklentisini Google Chrome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer internet tarayıcıları için nasıl yükleneceğini ve nasıl aktifleştireceğinizi resimli olarak göstereceğim.

Unutmamız gereken bir tek şey var. Kullandığımız yöntem ile zaman tüneli sadece eklentiyi kullanan kişiler için kaldırılacaktır. Eklentiyi kullanmayan arkadaşlarınız sizin profilinizi yine zaman tüneli olarak göreceklerdir. Yani eklenitiyi sadece kendi gözünüzle görmek için kullanacaksınız. Tabii eğer siz bu makaleyi aşağıdaki butonlardan beğenip paylaşırsanız herkesin bu eklentiyi kullanması için teşvik edebilirsiniz.

Facebook zaman tünelini iptal etmek için yapmamız gerekenler tarayıcılara göre ayırdığım başlıklara göre ayarlamaları yapmak. Eklentileri indirmek için başlıklara tıklamanız yeterli.

Chrome İnternet Tarayıcısı için Timeline Remove

Eklenti sol alttan inecektir. Daha sonra sizden izin isteyecektir. Güvenle izin verebilirsiniz.

Firefox İnternet Tarayıcısı için Timeline Remove

Eklentiyi indirmek istediğinizde kurulum penceresinde Kurulum tuşuna bastıktan sonra sol üstte çıkan bildirime güvenle izin ver diyerek zaman tünelinden çıkabilirsiniz.

Internet Explorer İnternet Tarayıcısı için Timeline Remove

Eklenti .zip şeklinde indikten sonra içindeki .exe uzantılı dosyayı kurun ve ardından Internet Explorer’a girip eklentiyi etkinleştirin.

Son Olarak

İşte zaman tünelinden kurtulduk. Üstelik hiçbir yere sizden izinsiz yorum atılmayacak. Kullanıcı bilgilerinize izinsin erişilmeyecek. Sadece zaman tünelinden kurtulma eklentisi.

Bunların hepsini kim yaptı diyorsanız. Eklentilerin tüm şu sitede mevcuttur. http://timelineremove.com/ adresini size referans olması açısından verdim. Saygılarımla.

Rate this post

Paylaş

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...