sNews Ücretsiz Cms Sistemi

sNews tamamen ücretsiz ve standart uyumlu bir cms sistemidir. PHP ve MySQL ile güçlendirilmiştir. sNews son derece hafif ve basit bir yapıya sahiptir. Kolay kurulur özelleştirilebilir basit bir arayüze sahiptir. sNews bir motor dosya ve ona özelleştirilebilir bir css ile index dosyasından oluşmaktadır. URL leri arama motoruna dost yapan htaccess dosyası bulunmakta bunun getirisi olarak sistemin seo ayarları tamdır. Seçenekleri kullanarak kurumsal bir cms veya kişisel bir blog oluşturabilirsiniz.

sNews sizi arama motorlarında bulunur hale getirir. sNews kullanarak arama motorlarından ziyaretçi sağlayabilirsiniz. Resmi destek sitesinden Türkçe sürümü indirip kolay kullanım için modlar, temalar ve yardım forumlarından yararlanabilirsiniz. Son sürüm bilgilerini sitemizi girişte görebilirsiniz. sNews başlangıç seviyesinden ileri düzey seviyeye kadar tüm kullanıcıları kapsamaktadır, özelleştirilebilir ve kolay kullanıma sahiptir.

sNews’in en büyük özelliği karmaşık bir yapıya sahip olmaması sunucunuzda az yer kaplaması (178kb) ayrıca arama motoru dostu bir sistem olmasıdır. sNews Cms sisteminde kullanım kolaylığı açısından tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

Rate this post

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...