Tumblr Dashboard Teması Nasıl Değiştirilir?

Tumblr dashboard temasını blog temaları gibi değiştirmek mümkün. Bu işlemi userstyles.org sitesinin sağladığı nimetlerden yararlanarak yapacağız.

userstyles.org adresine girin. Kullandığınız tarayıcıya göre …Stylish for Firefox or Stylish for Chrome… yazan kısımdan seçiminizi yapın. Ardından eklentiyi tarayıcınıza yükleyin.

Eklentiyi yükleyerek işin kurulum kısmını tamamladınız. Şimdi sıra geldi tasarıma. Her işin tasarım kısmı zor olacağı gibi bunun da tasarım işi biraz zor. Demek istediğim yapması kolay ama seçmesi zor. Site geniş bir tumblr dashboard tema tasarımı yelpazesine sahip.

Eklentiyi yükledikten sonra temasını değiştirmek istediğimiz siteye giriyoruz ve resimdeki gibi eklentinin simgesine tıklıyoruz. Eğer kurulu temanız varsa kırmızı ile işaretlediğim alanda listelenecektir. Mavi ile işaretlediğim yere tıklayarak tema galerisine gidebilirsiniz.

İstediğiniz temayı seçmekte özgürsünüz. Beğendiğiniz temaya tıklayın ve tema sayfasındaki Install with Stylish butonuna basın. Temanız yüklenmiştir. Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

Ek Olarak

userstyles.org‘un yaptığı bu eklentiyi tumblr’dan başka sitelerde de kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tema seçmek için izlediğiniz adımları başka sitelerde de uygulamak.

Rate this post

Paylaş

4 Cevaplar

  1. zahid dedi ki:

    ben orada yanlış birşey yaptım :/ https://userstyles.org/styles/88963/harmonia-pastelis-tumblr-post-icons bunu yapınca metin yazım beyaz ve haliyle yazdıgım seyler beyaz kutuda görünmez oldu. beyaz yazıların genelii dashboardda görünmez oldu nasıl kaldırcam fikriniz var mı ?

  2. Mustafa dedi ki:

    Peki bu işlemi bir kez yaptığım zaman. Başka bir gün farklı bir pc’den tumblr’a yada değişiklik yaptığımız siteye girdiğimiz zaman yaptığımız bu işlem duruyor olacak mı ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...