Get Smart (Akıllı Ol) 2008

Get Smart Movie Cover
Get Smart Movie Cover

ABD casus teşkilatı uğradığı saldırı nedeniyle ajanların adlarının ifşa olur ve Ajan Smart (Steve Carell) beraber çalışmak için can attığı Ajan 23 (Dwayne “Rock” Johnson) yerine adı ifşa olmayan tek Ajan 99 (Anne Hathaway) ile beraber KAOS adlı eylem planına engel olmaya çalışır. Bu yolda onlara Teşkilat Amiri (Alan Arkin) ve Ajan 23 yardımcı olur.

Fragman

Film genel itibari ile muhteşemdi. Komedinin üstüne aksiyon ekleyerek ortaya harika bir yapıt çıkmış. Anna Hathaway’in mükemmel oyunculuğuna hayran kaldım. Dışardan zarif bir bayan olarak görünmesine rağmen rolünün hakkını vermiş. Steve Carell ile beraber çok uyumlu bir çift olmuşlar. Filmin benim için tek eksi yönü Dwayne Johnson’un rolü ona hiç yakışmamış. Senaristin daha farklı bir adam bulması gerekirdi bence. Filmin senaryosunda Kartal Göz filminden esinlenme var diye düşünüyorum ama filme puan vermeniz gerektiğinde bunu göz ardı edebilirsiniz. Filmin doğallığını o kadar da bozmamış. Puanım 7/10.

Paylaş

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...