The Walking Dead S04E02 – 4.Sezon 2.Bölüm

The Walking Dead Season 4 Banner

Uzun bir bekleyişten sonra birinci bölümü izledik. Bazı izleyicilerin beklentisini karşılamamasına rağmen benim tam istediğim gibi bir bölümdü. Hele o market sahnesinde tavandan düşen zombiler olağanüstüydü. Premier bölüm diye adamlar ne yapacaklarını şaşırmış sanırsam.

Dördüncü sezonu beklerken yayınlanan tanıtım videolarında Andrew Lincoln grubun tarıma başladığını söylemişti. Birinci bölümde buna şahit olduk. Bunun yanında Violet adlı domuzun öylece yattığını da gördük. Bu ilerleyen bölümde grup için bir tehdit olabilir mi acaba? Ondan daha önemli olan telleri zorlayan zombi yığını var. Rick’in kısa zamanda bu soruna bir çözüm getirmesi gerekiyor ki ikinci bölüm fragmanında zombilerin içeri daldığını gördük. Ama belki de asıl tehdit banyoda zombiye dönüşen Patrick’tir. Bence senaristler iki taraftan zombileri salacak. İzleyip göreceğiz.

Bölümü indirmek için Yürüyen Ölüler Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Rate this post

Paylaş

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

2 Cevaplar

  1. Umut Canky dedi ki:

    Alternatif olarak izleme eklemen çok iyi olmuş furkan kardeşim. Şimdi isteyen indirir arşiv yapar isteyen izler çıkar.

  2. Anonymous dedi ki:

    Bu bölüm fenaydı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...