Şehrin En İyi Fiyatları Ebrosur.com’da

ebrosur

Türkiye’nin ilk online yerel promosyon ve kupon dağıtım sitesi olan ebrosur.com ziyaretçilerine güncel fırsatlar ve yerel kampanyalar hakkında haberdar edilme olanağı sağlayarak çevrenizde en uygun fiyatları yakalayarak alışveriş yapma imkanı sunuyor.

Ebroşürün basılı broşürlerden birçok farklı yanı var. Örneğin; ebrosur.com, siteye eposta adresinizi kaydettiğinizde aradığınız bir ürün fırsat broşürleri arasında yer aldığı zaman sizi uyarı mesajı ile bilgilendiriyor. Böylece mesajı takip ederek ürünü size en yakın mağazadan alabiliyorsunuz. Bir başka örnek olarak da; uygun fiyat arayanlar için migros mağazaları vazgeçilmezdir. İstediğiniz ürünü Migrostan almak istiyorsunuz. Bunu yapmak için üst menüyü kullanarak marketlerden ürünlere varana dek filtreleme işlemi yapmanız yeterli.

ebrosur

Ebrosur.com basılı broşürlerin aksine broşürleri dijital ortama aktararak ziyaretçinin doğrudan broşür içinde arama imkanı da veriyor. Bulunduğunuz konuma ve markalara göre listelenen ürünler hemen siteye girdiğinizde ana sayfada görüntüleniyor. Buradan herhangi bir broşüre tıklayarak ürünlere göz gezdirebilirsiniz. Dilerseniz broşür sayfasında sağ üstte bulunan menüden ‘Takip Et’ seçeneği ile ilgili mağaza için yeni broşürler hakkında bilgi almak üzere eposta adresinizi girebilirsiniz.

Broşürde ihtiyacınız olan ürünü bulduğunuzda yine sağ üst menüden ‘En yakın şubeler’ seçeneği ile ürünü temin edeceğiniz marketi harita üzerinden görebilirsiniz.

Ana sayfada üst kısımda bulunan gelişmiş menü ile sitede kolayca dolaşabilirsiniz. ‘Kategoriler’ menüsünden dilediğiniz kategoriye ilişkin ürünlerin hangi mağazalarda bulunduğunu listeyebilirsiniz. ‘Markalar’ menüsünden sadece o marka için çevre mağazalarda arama yapabilirsiniz. ‘Harita’ menüsünden ise konumunuz göz önünde bulundurularak size en yakın alışveriş merkezleri ve mağazalar harita üzerinde görüntülenir. Son olarak ‘Takip Et’ seçeneğinden ister mağazayı ister markayı ister kategoriyi isterseniz de belirli bir ürünü seçerek takibe alabilirsiniz.

Ebrosur.com bunlarlar yetinmeyip bir de mobil sektöre girmiş. Sitenin mobil uygulamarını App Store ve Google Play‘den indirebilirsiniz.

Rate this post

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...