The Walking Dead S04E09 – 4.Sezon 9.Bölüm

 The Walking Dead Mid Season 4 Poster

Sezon arası olsa da uzun bir bekleyişin ardından 9. bölüme kavuştuk. Yine The Walking Dead ruhuna uygun bir finalle ara tatile girmişti. Valinin intikam için geri dönüp Rick ve grubunun hayatını yerle bir etmesi gerçekten inanılmaz bir finaldi. Hershel’in ölümü bizi ne kadar üzse de Rick ve grubunun farklı bir mekân arayışı içine gireceği düşüncesi acımızı hafifletmeye yetti mi acaba? Peki bundan sonra Rick kimin fikirlerine başvurup davranışlarına yön verecek? Belki sadece Daryl ve ikisi daha etkili olur ne dersiniz?

Sezon arasında yayınlanan afişi The Walking Dead 4. Sezon Arası Posteri Yayınlandı adlı yazımda paylaşmıştım. Afişi biraz inceledikten sonra 4. sezonun bu yarısının Rick ve Carl ikileminde geçeceğini anlayabiliriz. Rick, Carl’ı bu zorlu dünyanın şartlarına alıştırıp bu konuda onu daha da profesyonelleştirmek için çaba sarf edecek sanırım.

Bölümü indirmek için Yürüyen Ölüler Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Rate this post

Paylaş

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

1 Cevap

  1. Arda Erakman dedi ki:

    Eyvallah başkaaan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...