Tamindir Avast Premier 2015 ve Nexus 5 Çekilişi Düzenliyor

Tamindir Çekiliş

Tamindir ve Avast sponsorluğunda Tamindir’in her yıl düzenlediği ücretsiz program lisansı kampanyasında bu seneki çekilişe katılanları 50 adet Avast Premier 2015 lisansı bekliyor. Bunun yanında bir adet de LG Nexus 5 var.

En iyi antivirus programlarından biri olan Avast Premier piyasadaki 69€ olan fiyatıyla birçok gelişmiş özelliği sayesinde bilgisayarınızı virüslerden korumaya yardımcı oluyor. Tamindir’in düzenlediği bu çekilişe katılarak 50 adet Avast Premier 2015 lisansından biri sizin olabilir.

Çekiliş kapsamında verilecek hediyelerden biri de 5 inçlik full hd ekranıyla LG Nexus 5. 8MP OIS kameraya sahip olan akıllı telefon 2.26 GHz’lik yüksek işlemci kapasitesiyle ve Android 4.4 KitKat sürümüyle talihlilerini bekliyor.

50 Adet Avast Premier 2015 ve 1 Adet Nexus 5 Çekilişi ile İlgili Detaylar:

Kampanyadan yararlanabilmeniz için Tamindir Facebook sayfasını beğendikten sonra Facebook üzerinde yapılacak olan kampanya paylaşımında sorulacak soruya yorum olarak doğru yanıtı vermeniz ve bu adresteki formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Twitter üzerinden yapılacak kampanya ile ilgili paylaşımları ise retweet yaparak formu doldurmanız gerekmektedir. Google+ hesabından yapılacak kampanya paylaşımlarını ise çevreniz ile paylaşmanız ve sitedeki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Yukarıdaki işlemlerden sadece bir tanesini yaparak çekilişe katılabilirsiniz.

Tamindir’in kendi sitesinde yayınladığı çekiliş sayfasını ziyaret etmek için: Avast Premier 2015 ve Nexus 5 Çekilişimize Katılın

Rate this post

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...