Yurtdışından Ucuza Alınabilecek 7 İlginç Ürün

yurtdışı alışveriş ilginç ürün

Yurtdışından alışveriş yapabileceğimiz sitelerin sayısı bir elin parmaklarını geçmese de hem ücretsiz kargo hem de daha ucuz seçeneklerle internet üzerinden yapacağımız alışverişlere alternatif olabilecek birçok yabancı internet sitesi mevcut. Peki bu internet sitelerinden alınabilecek en ilginç ürünler neler olabilir?

Sanal Gerçeklik Gözlüğü

sanal gerçeklik gözlüğü

Pek çok farklı tasarıma sahip olan bu ürünü Türkiye’de de bulmak mümkün ancak yurtdışından daha ucuza getirtilebilen sürümleri de mevcut. Günlük hayatımıza yeni yeni giren bu ürüne yaklaşık 15 dolar civarında bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Mini Drone

lenovo g6 pro mini drone

Drone’lar da yavaş yavaş rc oyuncakların yerini alan yeni bir teknoloji sayılır. Fakat bu ürünü ilginç kılan ve listeye girmesini sağlayan özelliği ise minik olması. Aslı kadar keyif verir mi bilinmez ama bu ürünü de yurtdışından yaklaşık 20 dolar civarına alabilirsiniz.

USB Girişli Ayak Isıtıcısı

usb ayak ısıtıcısı

Yaklaşık 4 dolara sahip olabileceğiniz bu ilginç ürünü terliğinizin tabanına yerleştirerek kışın üşütmekten kurtulabilirsiniz. Aynı cihazın minder şeklinde olanı da var. Onu da oturduğunuz yere koyup kış hastalıklarından korunmanız mümkün.

Telefon için Gamepad

ipega pg 9083s telefon için gamepad

Android platformunun sınırsız alanını gamepad kullanarak zirveye ulaştırmak isterseniz bu ürün tam size göre. Telefonunuza veya tabletinize yükleyeceğiniz emülatörler ile birlikte bu gamepad’i kullanarak telefonunuzu el oyun konsoluna çevirebilirsiniz.

Mini Projeksiyon

yg300 pro mini projeksiyon

Yine küçülen boyutuyla listede kendine yer bulan bir ürün. Minik projeksiyon. Normal projeksiyonlara karşı daha ufak boyutta olması bir kenara dursun neredeyse hiç ısınmıyorlar. Tabii bunun yanında görüntü kalitesi de normale göre biraz daha ‘minik’ olabiliyor maalesef. Bu ürünleri de yaklaşık 50 dolar gibi bir fiyata yurtdışı alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz.

Her Yerde Kablosuz Klavye

kablosuz bluetooth klavye

Bu pratik klavye, bilgisayarlarınız, tabletleriniz ve akıllı telefonlarınızla uyumlu olarak kullanabileceğiniz şık ve kullanışlı bir aksesuar. Kablo karmaşasına veda edin, çünkü bluetooth bağlantısı sayesinde kabloya ihtiyacınız yok. Hızlı ve güvenilir bağlantı özelliği, yazı yazarken kesintisiz bir deneyim sunar. Uzun pil ömrü, uzun süreli kullanım için idealdir ve şarj düşünce kaygısını unutturur.

Dereceli Akıllı Termos

dereceli akıllı termos

Kompakt ve şık tasarımıyla her yerde kullanım imkanı sunan bu termos, günlük yaşamınızda vazgeçilmez bir arkadaş olur gibi duruyor. İçeceğinizin sıcaklık seviyesini istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz akıllı termos, içeceğinizin soğumasını veya aşırı ısınmasını engelleyerek her yudumda taze ve lezzetli bir tadın tadını çıkarmanıza yardımcı olacak.

Rate this post

Paylaş

1 Cevap

  1. XG dedi ki:

    Domates dilimleyicisini çok iyi buldum. Ancak asıl bakılması gereken ürün patetesle ilgili ürünler olucak benim için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...