THY Uçak Biletleriniz Alo Bilet Sayesinde Daha Ucuz

thy alo bilet hattı

Uçak biletleri yalnızca yurt dışı seyahatleri için değil, yurt içinde de binlerce kilometreyi bulan mesafeleri minimum seviyeye indirmek ve seyahatleri keyifle, konfor içinde gerçekleştirebilmek için önemlidir. Uçak biletleri, birkaç sene öncesinde yalnızca birkaç sabit hava yolu şirketi üzerinden alınabildiği için, kara yolu taşımacılığının bilet fiyatları hava yoluna oranla çok daha düşük olmakta ve bu sebeple yolcular birçok sıkıntısı olmasına rağmen zamanlarından ödün vererek kara yolu ile ulaşım sağlamaya çalışmaktadır. Ancak zaman içerisinde hava yolu şirketlerinin sayısındaki artışa bağlı olarak en küçük illerde bile hava alanlarının yapılıp, hava yolu ulaşımının yaygınlaşmaya başlaması durumu; hem hava yolu ulaşımını hem de uçak bileti fiyatlarındaki düşüşü beraberinde getirmiştir. Birçok hava yolu şirketi üzerinden tek tek bilgiler girerek, planlanan seyahat tarihinde ve yönünde uçuş olup olmadığını, sağlanan hizmetleri, uçuş saatlerinin uygunluğunu ya da bilet fiyatlarını karşılaştırmaya çalışmak ve konu hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmak son derece zor iken; alobilethatti.com şirketinin sağladığı hizmet ile tüm bu işlemler yalnızca birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilebilmekte ve en ucuz bileti planlanan tarihe alabilme imkanı sunmaktadır.

Uzun zaman önce yalnızca birkaç hava yolu şirketi olmasına rağmen İstanbul’dan Adana’ya yapmayı planladığım seyahatin biletini alabilmek için birçok sorun yaşamıştım. Bunlardan bir tanesi, ilk defa hava yolu ile seyahat edecek olmam ve nasıl bilet alınacağı konusunda fikrimin olmayışı idi. Daha sonra internet üzerinden hava yolu şirketlerinin sitelerini gezip bilet bulmaya çalışırken planladığım tarihe uçuş olmadığını fark etmiş, ancak bir şeyleri yanlış yaptığımı da biliyordum. Her gün uçuşunun olduğunu bildiğim THY şirketine ait olan uçak bileti aramasını bir türlü doğru şekilde gerçekleştiremiyor, saatler boyunca bilet almak için birçok işimi ertelemek zorunda kaldığımdan sıkıntı yaşıyordum. Daha önce aynı güzergahta seyahat etmiş olan arkadaşımın bana tavsiye ettiği alobilethatti.com sitesini ziyaret ettiğimde ise site kullanımının son derece kolay şekilde dizayn edildiğini ve hiçbir zorluk yaşamadan, girdiğim bilgilerle yönlendirildiğim sayfada tüm hava yolu şirketlerinin bilgilerine ulaşabilmiştim. Bütün şirketleri bir arada görebilmek ve kıyaslayabilme imkanına sahip olabilmek, beni oldukça memnun etmişti. Thy bilet alma işlemini yalnızca birkaç dakika içerisinde yaparak, büyük bir sıkıntıdan kurtulmuş ve o günden beri alo bilet hattı dışında hiçbir şekilde bilet almak için zaman kaybetmedim.

Alo bilet hattı üzerinden ister telefon aracılığı ile uzman çalışanların yönlendirmelerinden yararlanabilir; isterseniz internet aracılığı ile yalnızca ara butonunu kullanarak bilet işlemlerinizi hızlı şekilde halledebilirsiniz. Ana sayfa üzerinde bulunan bilgi girişlerinden uçuş için başlangıç noktası, varış noktası, tarih, bilet adedi ve uçuş sınıfını seçtikten sonra ara butonunu kullanarak tüm şirketlerin uçuşlarını ister fiyata, ister en çok tercih edilene göre sıralayarak karşılaştırma yapmak, uçuş seçmek ve uçak biletine sahip olmak Alo Bilet Hattı ile işte bu kadar kolay.

Rate this post

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...