Enerjisa Online İşlem Merkezinde Neler Var?

enerjisa logo

İnternet üzerinden günümüzde pek çok farklı işlemi yapabiliyoruz. Bu işlemler arasında son yıllarda yoğun bir ilgi görmeye başlayan abone numarası öğrenebilme ve elektrik faturası sorgulama ile yatırma gibi işlemler de yer almaktadır. Online olarak ücretsiz bir şekilde yapabileceğiniz bu işlemler size zamandan tasarruf edebilmenizi sağlayabileceği gibi aynı zamanda abonelik işlemleriniz ile ilgili, şubelerde uzun kuyruklar beklememenizi de sağlar.

Online randevu sistemini kullanan Enerjisa’da Türkiye’de online işlem merkezi ile hizmet veren şirketler arasında yer almaktadır. Enerjisa internet sitesinde bulunan online işlemleri kullandığınız zaman randevu talebinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İşlem sonrasında yeni abonelik işleminizi de tamamlayabilirsiniz.

Online işlem merkezi içerisinde elektrik faturası ödeme, yeni abonelik işlemleri, sözleşme yenileme ve abonelik nakil işlemleri gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Tüm bu işlemler tamamen güvenilir bir sistem içerisinde gerçekleştirilir.

Online Fatura Ödeme

Online işlemlerden yararlandığınız zaman herhangi bir sıra beklemeksizin faturalarınızı ödeyebilirsiniz. İnternet sitesinden alabileceğiniz bir üyelik ile gerçekleştirebileceğiniz bu işlemleri sürekli aynı üyeliğiniz ile gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz. Size özel oluşturulacak olan müşteri numarası üzerinden elektrik aboneliğiniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ev ya da iş yerinizde yeni bir abonelik oluşturabilmek istiyorsanız da aynı online işlem merkezini kullanabilirsiniz. Aynı şekilde ev ya da iş yerinizdeki mevcut aboneliğinizi nakil ettirmek istiyorsanız da online işlem merkezinden yararlanabilirsiniz. Taşınma işleminizi yapacağınız zaman elektrik aboneliğinize ait olan numaraya ulaşamıyorsanız Enerjisa’nın internet sitesindeki online işlemleri kullanabilirsiniz.

Üyeliğinize ait olan bilgilerinizi sisteme girdikten sonra size abonelik numaranız SMS ya da e-posta yolu ile gönderilir. Böylelikle işleminize kaldığınız yerden devam etmeye başlayabilirsiniz.

Günlük Elektrik Tüketimi Raporları

Enerjisa internet sitesinden yapabileceğiniz işlemler arasında aynı zamanda günlük elektrik tüketimi raporlarına erişebilmek de yer alıyor. Hangi oranda elektrik tükettiğinizi öğrenebileceğiniz bu sistem sayesinde daha tasarruflu bir şekilde elektrik kullanmaya devam edebilirsiniz.

Online işlemler içerisinde yer alan bu yeni nesil araç sayesinde elektrik tüketiminizi detaylı olarak inceleyebilme şansınız bulunuyor.

Otomatik Ödeme Talimatı Veriliyor mu?

Online işlem merkezini kullanarak mevcut fatura borçlarınızı da öğrenebilir ve ödemelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize ait olan üyeliğiniz ya da farklı bir üyelik için farklı işlemler yapabilmeniz mümkündür. Faturanızı kredi kartınız ile de ödeyebileceğiniz bu sistem sizlerden ek bir ücret talep etmez.

Bankanıza otomatik fatura ödeme talimatı vererek dilerseniz fatura ödeme işleminin otomatik olarak gerçekleşmesini de sağlayabilirsiniz. Böylelikle gecikmiş faturalardan dolayı faizli olarak ödemek zorunda kaldığınız borçlarınızdan kurtulmuş olursunuz. Banka kartları ve kredi kartları ile entegre bir şekilde çalışan sistem sayesinde aldığınız hizmetiniz ile ilgili tüm işlemleri online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Rate this post

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

%d blogcu bunu beğendi: