Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020) Film İncelemesi

bad boys her zaman çılgın 2020

Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas’ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir. Kartele son derece sadıktır ve annesi tarafından Mike’ı öldürmesi için gönderilmiştir. Mike Lowrey ve Marcus Burnett, son bir yolculuk için tekrar bir araya gelir.

Son bir kez daha…

Sıkı takipçisi olarak izlediğim Çılgın İkili serisinin üçüncü filmi Bad Boys: Her Zaman Çılgın’da umduğumu bulamadım ne yazık ki. Kıyasıya kovalamaca bitmek bilmeyen aksiyon ve havada uçuşan espriler… Bunlar yerini orta yaş bunalımına girmiş Marcus’un kuruntularına bırakmış. Mike her ne kadar eğlenceyi yüksek tutmak istese de Marcus sahneye dahil olduğunda o sahnenin modu düşüyor. Tabi ki bazı sahneler istisna.

Serinin diğer filmleri gibi bunda da kaldığımız yerden devam etmek isterdim. Ama ne yazık ki yapımcılar klişe bir yöntemle geçmişte bir hikaye oluşturup senaryoya bağlamışlar. Gerçekten… Bu biraz eskimedi mi artık? Bunu yaparak aynı zamanda devam filmine de kapı aralanmış. Neyse ki bu iyi bir şey…

Yine her yaşlanan seride olduğu gibi Çılgın İkili’ye de genç bir ekip katılıyor. Ancak diğer filmlerin aksine burada bu ekip orijinal kadroyu biraz gölgede bırakmış gibi. Bunun için oyuncuları suçlayamayız tabi ki ama yapımcılar AMMO’nun ekranda kalma süresini biraz indirebilirdi.

Eksisiyle artısıyla Bad Boys: Her Zaman Çılgın her ne kadar eski tadı vermese de izleyiciyi üzecek bir yapım değil. Ne filmler gördük seri yapıp sonraki filmlerde batıran… Umarım Çılgın İkili de aynı yoldan gitmez. Çünkü, bu üçüncü film o yolun yolcusu olduğunu gösteriyor.

Paylaş

5 Cevaplar

 1. Ali Gültekin dedi ki:

  Güzel film teşekkürler

 2. ALİ dedi ki:

  Boş vaktiniz var ise izlenmeli ama “kesin bunu izlemeliyim” babında bir kalitesi yok bana göre, teşekkür ederim.

 3. Teknobilim dedi ki:

  Korona yüzünden otururken her tavsiyeye bir göz atacak kadar vakti oluyor insanın. Güzel filme benziyor, sıraya koydum izlerim mutlaka.

 4. Umut dedi ki:

  Güzel bir yazı olmuş

 5. denem dedi ki:

  güzel yazı teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...