Traktör Kuyruk Mili İle Çalışan Su Pompası Fiyatları

traktör kuyruk mili

Kendisine has çalışma stili ile birlikte ortalama 40 metre  gelinlikten emiş yeteneğine sahip olan traktör kuyruk mili ile çalışan su pompası fiyatları sayesinde istenilen her yerden güvenle kullanım yapılabilmesi açısından tercih edilebilir.

Aynı zamanda 40 metreye kadar olan her genişlikteki kuyu  için uygun olarak üretilmiştir. Traktör kuyruk mili ile çalışan su pompası fiyatları pompanın markası ve emiş gücüne bağlı olacak şekilde farklılık gösterebilir.  Bu nedenle bu ücretlendirme hakkında net bir bilgilendirme yapmak doğru olmaz.

Pompa Gücü ve Kullanımı

Ortalama olarak pompa 91 metre yüksekliğe kadar suyu basma kuvvetine sahiptir. Bu pompa sayesinde kuyudan çıkan huyun çok uzak mesafelere tazyikli olarak aktarılabilmesi mümkündür. Traktör kuyruk mili ile çalışan su pompası fiyatları  ve benzeri ürünleri ulaşabilmek için https://www.sanayiden.com/traktor-kuyruk-mili-pompalari-gb-102-t internet adresinde tıklayabilir güvenli alışveriş işlemlerinizi Bir tık ile tamamlayabilirsiniz.  Tüm ürünler uygun fiyatlı ve özel kargolama seçenekleri ile birlikte tüm müşterilerin memnuniyetini kazanmak adına sergileniyor.

Rate this post

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...