Trambolin Parkı Hediyesi Nereden Alınır?

trambolin

Kim demiş, kanatsız uçamayız, diye! Trambolin gibi bir gerçek varken üstelik! Evet, bize uçuyor hissi yaşatan modern trambolin tasarımı, ilk olarak George Nissen ve antrenörü Larry Griswold tarafından 1930 yılında sirklerde kullanılan güvenlik ağlarından esinlenerek tasarlandı. O kadar çok benimsendi ve önemli bir hale geldi ki bir spor dalı olarak 1964 yılında şampiyonası bile yapıldı. Şimdilerde olimpiyatlarda görmeye alışkın olduğumuz bu spor dalına ilgi, yalnızca profesyoneller tarafından duyulmuyor. Hareketli etkinliklere ilgi duyan, eğlenmekten keyif alan çocuk ya da yetişkin her kesime hitap ediyor!

Çoğumuzun çocukluğunda uçmak ile ilgili hayaller vardır. Ekranlarda izlediğimiz çizgi film karakterlerinin buna etkisi elbette vardır. Hatta zıplayıp havada durmaya çalışan çocuklar da vardır. Ancak trambolinle birlikte bu hayal olmaktan çıkıp normal şartların üzerine çıkabileceğimiz eşsiz bir heyecan haline geliyor! Bu muhteşem keyfi yaşamak isteyen herkese, her yaşa uygun https://bodo.com/tr/go/trambolin-parki/ seçenekler, bodo.com sürprizlerinde, sizleri bekliyor.

Trambolin Parkı – İstanbul

Bazen sıkıntılı düşünceleri kafamızdan kovmak, eğlence hakkımızı kullanmak ve yeni bir şeyler denemek için şehirde farklı aktiviteler aramaya koyuluruz. Arama motorları bu konuda genellikle ilk yardımcımız olur ancak bazen ne olduğunu bilmediğimiz ancak görmeyi umduğumuz seçenekler karşılamaz bizi. bodo.com, deneyim hediyesi olarak adlandırdığı alışılmışın dışında sürprizleriyle “Trambolin Parkı” gibi şehirde görmeyi umduğunuz yüzlerce aktivite deneyimini sizlere tek platfomda sunuyor. Rahat ve detaylı olarak inceleyip bilgi almanızı sağlayacak zengin açıklamalar, bodo ekibinin her deneyimi bizzat test ederek önünüze getirmesiyle sağlanıyor. Düşünün, hem birbirinden çok farklı yüzlerce deneyimi bir arada inceliyorsunuz hem de sizin için önceden test etmiş tarafsız bilgilendirmeler sayesinde güven duyabiliyorsunuz. Üstelik “Trambolin Parkı” deneyimi de diğer tüm bodo hediyeleri gibi kurumun kendi fiyatıyla hizmetinize sunulur. Her mevsimi bodo ile tatlandırın.

Trambolin Parkı nasıl geçer?

Benzersiz oyun seçeneklerinin ve heyecan verici aktivitelerin sizleri beklediği bu seansa yarım saat önceden gelirsiniz. Seanslar grup halinde gerçekleşir. Uzman eğitmenler sizlere parkurun içinde uymanız ve dikkat etmeniz gereken güvenlik kurallarından bahseder. Aktivite boyu da eğitmenlerin yönlendirmelerini dikkate almanız gerekir. Sizler için oldukça güvenli olması açısından kendi önlemleri dışında; takı, telefon, anahtarlık gibi eşyaları parkurun içine sokmayarak sizden de kendi önleminizi almanız bekler. Kaymaz tabanlı silikon çoraplar, ekip tarafından temin edilecektir bu yüzden yanınızda özel bir ayakkabı vs getirmenize gerek yok ancak giysilerinizin rahat olması çok önemli. Ayaklarınızı yerden kesen bu sürprizi hediye eden yakınınıza burada çektiğiniz mutlu karelerle teşekkürlerinizi iletebilirsiniz. bodo ile pozitif enerjinin ruhunuzda ve bedeninizde yükselmesine izin verin.

Rate this post

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...