Bu gece bir değişik oldum :)

Akşam oturdum pc’nin başına. Facebook, haberler, torrentler ne alemde bir baktım. Enver‘le felan konuştuk Blogger Türkiye hakkında. Bu kişi hep moralimi bozuyor ya 🙂 Ama bu sefer biraz tatlı bozdu 🙂 Şu gelecek meselesi hakkında ne olacaksın falan felan işte bilirsiniz. Sonra bana bir şarkı linki attı.
Bir baktım musiki mi desem gıy gıy mı desem. Ama hoşuma gitti gece gece. Yabancı şarkı dinlediğim halde bunu beğenmiştim. O yüzden bir değişik oldum bu gece, geleceğe dair planlar yapmak felan insanı rahatlatıyor. Bir kişiyle dertlerini paylaşmak iyi geliyor insana. Ama Enver biraz ne bileyim değişik bir insan yatağı duvara dayalı değil herhalde, hergün başka tarafından kalkıyor ki bi değişik oluyor her zaman. Nedenini bende anlamış değilim.
Güzel bir haftasonu akşamı 🙂 ne güzel radyofenomende yabancı çalıyordu, her gün servistre dinlediğim Tarkan’ın şarkısı çıkınca hayattan bezdim 🙁 gel gel hiç acımicak. Bir yandan da klavyenin tuşlarına yavaş basmak insana aksiyon veriyor, hele klavyeye basarken mouse’a deydiyse elim o hal başka ben nereye yazdığımı sanıyorum. Ama başka yere yazıyorum 🙂

Rate this post

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...