Sizin haberiniz olmadan Facebook sayfalarını beğendiğinizi biliyor muydunuz ?

Facebook’ta bildiğim kadarıyla şu 3 sayfa insanları kandırıp, ilginç bir haber ya da sapıkça şeyler paylaşıp insanları kullanarak istedikleri sayfayı otomatik beğenme kodu ile beğendiriyorlar.

Örneğin;

Bu resimdeki haber bağlantısına tıkladığımda; Karşıma siyah bir arkaplan üzerinde Justin Bieber’in resmi çıktı. Resmin üstünde “Haber yükleniyor.. Lütfen Bekleyin.”. Altında ise “Bir Sonraki Resme Geçmek için Tıklayınız.” yazıyor. Kod ise şu şekilde çalışıyor. Fare site üzerinde hareketlendiğinde ya da resme veya herhangi bir yere tıkladığımızda kod işliyor ve otomatik olarak beğeniyoruz. Örneğin; Kontrol etmek isterseniz, profilinize girip en son beğendiğiniz sayfaları kontrol edebilirsiniz. Fotoğraftaki gibi mesela, küçük bir not video falan paylaştıysanız. Beğendiğiniz sayfalar, hani yorum felan yapınca çıkıyor ya profilinizde o kısımda bulunuyor. Benim girdiğimde aşağıdaki resimde bulunan sayfayı beğendi. Lupe Fiasco’yu ben beğenmiştim fakat Poll Production’u değil.
İnanmadınız mı ? Bu linke http://www.platoniqask.com/justin.html tıkladıktan sonra profilinize girin bakalım. Sizin beğenmediğiniz bir sayfa, siz tarafından beğenilmiş mi ?
Rate this post

Paylaş

3 Cevaplar

  1. Ümit Orhan dedi ki:

    Bu kodları almak lazım admin 🙂

  2. Furkan ÖZDEN dedi ki:

    Kodları bulmak kolay, hatta buldum ama bloga entegre edemedim 🙂

  3. Mstafa dedi ki:

    isteyene kod yapılır tabi ücretli 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...