Vimeo’mu sildiler

İlk error hatası aldığımda “Serverda bakım vardır, birazdan geçer.” dedim. 2.günde aynısı oldu. “Herhalde sitede büyük bir sorun var.” dedim. Artık 1 hafta oldu ve bakım felan yok. Silmişler işte, vay be dedim.
Bir e-mail uyarısı bile göndermeden lak diye sildiler profilimi google aramalarında da çıkmıyor artık. Resmen silmişler. 80 video vardı az değil. En fazla izlenen videom 3500 civarıydı ve sadece bu değil 5 10 tane vardı böyle, ee n’olcak şimdi ? Bir şey yok. Ya yeni açacağım ya da … Hiç gerek yok, yine silerlerse ? Ya da boykot mu etmeliyim ? Profiliminde neden silindiğini bilmiyorum he hiçbi’ fikrim yok. En iyisi youtube kardeşim şaşmayacaktım. Pişmanlık var sanmayın hee 🙂 Vimeo eksik olsun olsun. Ne fark edecek. Belkide yeni bir tane daha açarım. Bunun kullanıcı adı /sonsamsunlu idi. Eskilerden kalma. Bahane olmuş olur /frknzdn diye açarım. Sizi ileriki günlerde haberdar ederim.

Paylaş

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...