Justbeamit ile Sürükle Bırak Dosya Paylaş

Justbeamit dosya paylaşmanın en kolay yolu. Sloganları bu. Justbeamit ile toplam 2GB’dan küçük boyutlu dosyaları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Fakat bu anlık bir durumdur. Dosyayı yüklersiniz. Arkadaşınız indirince o dosya silinir. Sistem böyle işler. Zaten Justbeamit’i farklı yapan da bu.

Yükleme sayfasını kapatmayıp beklediğinizde “WAITING” ibaresi ile karşılaşacaksınız. Bu Türkçe olarak “bekleniyor” demek oluyor. Arkadaşınız, attığınız linkten dosyayı indirdikten sonra onun ekranında şöyle birşey yazacak “your download is done”. Bu yazı göründükten sonra arkadaşınızın dosyayı indirdiğine dair bir bildirim alacaksınız. Bu bildirim de şu şekilde “COMPLETED”. İşlemimiz bu kadar.

Sistem çok basit ve rahat bir kullanıcı arayüzüne sahip. Bu da siteyi kullanışlı ve canlı yapıyor. Üstelik bu sistemin bir de Chrome uygulaması var.

Siteye GitChrome Uygulamasını İndir

Rate this post

Paylaş

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

1 Cevap

  1. ærakman dedi ki:

    güzel iyi de silmese daha iyi olurmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...