Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

bilgisayardan instagrama fotograf yukleme

Nasıl yapılır kategorimizin bugünkü konusunda Instagram’a bilgisayardan fotoğraf yükleme olayını detaylıca anlatacağım. Aslına bakarsanız detaylıca anlatacak bir şey yok. Yani anlatacaklarım oldukça kısa ve öz. Dilerseniz nasıl yapacağımıza bakalım.

İnternet Tarayıcısı

Öncelikle bilgisayardan internete girmek için bir internet tarayıcısına sahip olmamız gerekiyor. Chrome, Firefox, Opera veya Safari herhangi birinden instagram.com adresine giriş yapın. Chrome tarayıcısı dışında bir tarayıcı kullanıyorsanız en son adıma atlayın.

Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Instagram’ın internet sitesine girdikten sonra giriş yapmadıysanız giriş yapın. Ardından Chrome kullanıcılarının klavyelerinden F12 tuşuna bastıktan sonra aşağıdaki görselde belirttiğim tuşa basmaları gerekiyor.

 bilgisayardan instagrama fotograf yukleme

Arayüzün değişmesi için sayfa bu haldeyken sayfayı yenileyin. Bu işlem için klavyenizden F5 tuşuna basabilirsiniz. Tebrikler! Telefondan girdiğiniz Instagram arayüzüne hoşgeldiniz. Pek aynısı olmasa da fotoğraf ve video yükleme işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Diğer Tarayıcılar İçin

Mozilla Firefox tarayıcısı kullanıyorsanız bu işlemi F12 tuşuna bastıktan sonra CTRL + Shift + M birleşimini kullanarak aynı şekilde mobil görünüme geçiş yapın. Eğer arayüz değişmezse F5 tuşuna basıp sayfayı yenileyin. Opera tarayıcısı için Responsive Web Design Tester eklentisini indirdikten sonra instagram.com adresinde iken sayfanın herhangi bir yerine sağ tıklayıp aşağıda yer alan görseldeki adımları izleyin. Arayüz değişmezse F5 tuşuna basarak sayfayı yeniden yükleyin.

responsive web design tester

Rate this post

Paylaş

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

3 Cevaplar

  1. Berk K dedi ki:

    Faydalı bir yazı olmuş. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...