Stolk Ümit Erdim ile 2.Sezon’a Başlıyor

stolk ümit erdim

Eğlenceli ve mizah içerikli paylaşımlar yapan Youtube kanalı Stolk 2. sezonuna Ümit Erdim ile ‘Merhaba!’ diyor.

Stolk, İbrahim Selim’in sunuculuğunda ‘Dünyanın bir ucundaki haber şimdi dilinizin ucunda.’ diyerek yayın hayatına başlayan ve ilginç haberleri çeşitli görseller eşliğinde izleyerek olaylara komik tarafından bakarken aynı zamanda da eğlenebileceğiniz muhteşem bir Youtube kanalı.

Açıldığı tarih 22 Ekim 2016’dan bu yana birçok kişiye hitap ederek güzel bir kitle yakalayan Stolk ikinci sezonunda sunucu olarak Ümit Erdem’i seçmesiyle iyi bir yeniliğe gitti. Tabi Stolk ekibi, sayısı 15’i bulan yazarları ve yapımcılarıyla birlikte hala aynı aileye hala aynı ekibe sahip. Oyunculuk kariyerine 1998 – 2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında başlayan Ümit Erdim’in gerek oyunculuğu gerek renkli kişiliğiyle en önemlisi de bizden biri oluşuyla Stolk’a çok şey katacağı şimdiden belli.

Stolk geçtiğimiz sezondan farklı olarak bu sezon videolarında muhabirlere ve birçok konuğa yer vererek müzikal ve skeç performanslarını artırmayı amaçlıyor. Bu şekilde önümüzdeki sezonda da Stolk birçok zengin içeriğiyle izleyicisine hitap edecek gibi görünüyor.

Takip ettiğim kadarıyla daha çok siyasi mizah içerikli paylaşımları sosyal medyada gündeme oturan Stolk kanalının yaptığı 160 video 400 milyon dakika izlenmiş ve en önemlisi de katıldığı birçok organizasyonlarda özellikle devlet üniversitelerinden gelen davetler sayesinde öğrencilerle bir araya gelerek herkesin büyük sempatisini kazanmış.

Rate this post

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...