Valorant’ta İsim Nasıl Değiştirilir?

Valorant

Riot games’in bizler için çıkardığı fps oyunu olan valorant, fps dünyasına çok hızlı bir şekilde atılmış durumda. Valorant sadece fps oyunu oynayan oyuncuları değil başka tür oyunlar oynayan oyuncuları da çok hızlı bir şekilde kendi bünyesine çekmeye devam ediyor.

Valorant çıktıktan sonra çoğu fps oyuncusu bu oyundan çok memnun kaldı. Örnek vermek gerekirse Kuzey Amerikanın iyi bir takımı olan Team Liquid’in kaptanı veya HELLRAİSERS takımının kaptanı gibi oyuncular çok ünlü CS:GO kariyerlerini sonlandırıp Valorant oyununa başlama kararı aldıklarını duyurmuşlardır. Türkiyede de çok fazla ilgi toplayan Valorantta da en çok dikkat edilen şeylerden biri oyuncuların oyun içerisindeki isimleri.

Türkiyede Valorant oynayan oyunculardan birçoğu bu sıkıntıyı yaşamakta. Valorant oyunun içinde herhangi bir isim değiştirmek için bir ayar bulunmuyor. Fakat isim değiştirmenin bir yöntemi var.

Valorant’ta İsim Değiştirme

Valoranta başlarken koyduğunuz isimden memnun değil misiniz? Bu sorunları çözmek aslında oldukça basit.

Valorant’ta isminizi değiştirmek istiyorsanız RİOT GAMES üzerinden değiştirmeniz gerekiyor. Bunun için yapmanız gerekenler şöyle:

  1. RİOT GAMES hesabınıza giriş yapın. RİOT GAMES hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza bir menü çıkacak. Burada yer alan menüden ikinci sırada bulunan RİOT ID yazısına tıklayın.
  2. Karşınıza çıkan bölümde size ait olan RİOT ID görünecektir. Burada isminizin hemen yanında bulunan kalem simgesine tıklayarak eski isminizi dilediğiniz isimle değiştirebilirsiniz.
Rate this post

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...