Okul bitti, şimdi oyun zamanı

Bu yazıyı yazmak için okulun bitmesini bekliyordum ama biraz geç oldu herhalde. Seçmeli dersleri bugün seçtim ve benim için okul bitmiş durumda. 1 aylık tatilim var. Ağustosta dershane başlıyor. 1 ay içinde ne yapabilirsem kar. Sıcak da iyice bastırdı.

Okul zamanı bisikletimi alıp uzaklara gitmekti hayalim. Onu da yavaş yavaş gerçekleştirmeye başladım. Olduğum yerlerden uzaklara gitmek beni rahatlatıyor mu desem, ne desem bilemem 🙂 Burada ana düşünce gitmek galiba. Gündüz dışardayım, gece buradayım 🙂 Artık yaz tatillerimiz böyle. Sanki böyle bir boşluğun içindeyim gibi ama sabah uyanınca bu düşüncelerimin hepsinde kurtuluyor. Yeni doğan Güneş’i görünce iyice bir yaşama sevinci doğuyor içimde.


Artık tatile girdim. 1. Dönem 69.70’den teşekkürü kaçırmıştım. Hocalardan o kadar sözlü istemiştim. Verenler oldu ama yetmedi işte. Kendime dedim “2. Dönem az daha sık dişini de şu hocalara muhtaç olma”. Gerçekten muhtaç olmak çok kötü birşey benden size tavsiyedir bu.

2. Dönem geldi, sözlüler konu anlatmalar ödev almalar dönem ödevi felan, iyice de bir sınavlara da çalıştım. Notlar gelmeye başladı, arada 2-3 tane de olsa diğerleri onları nötrlüyordu. Sözlüler girilmeden önce 3lerim vardı ve sözlüler girilmeye bir başladı. bütün 3’ler 4 oldu. Bi’ felsefe 3’tü o direk 5 oldu 🙂 Dönem ödevinden olsa gerek. Yarım gün de devamsızlığım vardı. Okulun bitimine 14 gün kala okula hiç uğramadım. Rahat ettim işte, kimseden not istemek kimseye yalvarmak yok. Adam gibi teşekkürümü de onur belge mi de aldım 78.20 ile okul bitti.

Yazın, gündüz dışardayım, gece içerdeyim. GamerFirst bir oyun satın almış, indirip oynayayım dedim. Oyunun yapımcıları aynı zamanda Gta’nın yapımcıları olduğundan oyunun senaryosu bayağı geniş, oyun hakkında şu yazımda biraz bahsetmiştim. Beni takip etmeye devam ederseniz. Yakında bir youtube kanalıma bir video yükleyeceğim, o videoyu izleyebilirsiniz.

Rate this post

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...