12 Aralık mı? 21 Aralık mı?

Artık sayaç siteleri popüler oldu diyebiliriz. Ortalığı galeyana getirip ünlü olmak isteyen birçok kişi var. Her yer Illuminati kavramını kullanıp her yerde Illuminati hakkında bildiklerini yazıp kendini popüler yapıp egolarını tatmin etmek isteyen birçok ergen genç ile dolu. Durum böyle olunca bu tip konular, siteler ve tartışma konularının yaptığı hitler gözardı edilecek gibi değil.

Şu an için durum 2012 filminde de konusu geçen Maya takviminin sonunun 21 Aralık 2012 tarihine rastgelmesi. Bu tarihi 12 Aralık 2012 olarak söyleyenler de var. Buna kıyamet tarihi diyorlar. Kıyametin ne zaman kopacağını kimsenin bilemeyeceğini biliyoruz bu yüzden biz işin makarasındayız.

Sorun şu ki bu konu hakkında açılmış iki adet site var. 21december.org ve 12december.org. Şimdi gel de çık işin içinden maya takvimine göre Dünya’nın sonu ayın 12’si mi yoksa 21’i mi?

Paylaş

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

1 Cevap

  1. kralizasyon dedi ki:

    2012 filminde de 21 aralıkta dünyanın sonu geliyordu. O zaman 21 aralıkta kıyamet kopacak.

    21 aralık gelsede kopsak 😀 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...