Martin Lawrence Bad Boys 3’ü Duyurdu

Bad Boys Poster

Oynadığı birçok filmle anılarımızda yer bulan karizmatik aktör Will Smith ve onun en yakın arkadaşı Martin Lawrence‘ın yer aldığı aksiyon-komedi tarzındaki Bad Boys serisinin üçüncü filmi duyruldu.

Bad Boys 1 ve 2, Will Smith’i beğendiğim aktörler sıralamasında zirvede tutmama neden olan filmler arasında.

Başrolleri Will Smith ve Martin Lawrence’ın paylaştığı Bad Boys serisinin ilk filmi 1995’te, ikinci filmi ise 2003’te yayınlanmıştı. O günden bu yana serinin üçüncü filmi için yayılan birçok dedikodunun ardından nihayet resmî bir açıklama geldi.

TBS kanalında talk-show programı ‘Conan’da Conan O’Brien’in serinin üçüncü filmiyle ilgili sorduğu soruya Martin Lawrence şu şekilde cevap verdi:

“Evet, öyle umuyorum. Daha dün Jerry Bruckheimer’la görüştük. Bunun gerçek olduğunu ve senaryo üzerinde çalıştıklarını söyledi. Bitmesine az kalmış ve gayet iyi gidiyormuş.”

Martin Lawrence kendi Facebook sayfasında 19 Temmuz 2014 tarihinde paylaştığı fotoğrafa şöyle bir not düşmüştü.

11 yıl önce bugün, Bad Boys II vizyona girdi. Bunun üçüncüsü için… Ne düşünüyorsun Will Smith?

Bütün bu haberlere dayanarak Çılgın İkili’nin yakında bizlerle olabileceğini söyleyebiliriz. Küçük bir not olarak şunu da eklemeden geçemeyeceğim. Serinin ilk iki filminde olduğu gibi üçüncü filminde de yapımcı koltuğunda Jerry Bruckheimer, yönetmen koltuğunda ise Michael Bay oturuyor.

Açıklama ile ilgili videoyu izlemek için buraya tıklayın.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...