Steam İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 10 Oyun

Steam indirim dönemlerinde birbirinden farklı oyunlar indirime giriyor. Fiyatları oldukça uygun fiyata düşen bu oyunlar arasında mutlaka oynamanız gereken oyunlar da mevcut. Oynadığım oyunların da yer aldığı bu listede steam indirimlerinde kaçırmamanız gereken 10 oyunu derledim.

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt

Witcher: Wild Hunt, etkileyici seçimler ve etkileyici sonuçlarla dolu, görsel olarak çarpıcı bir fantastik evrende öyküye dayalı, yeni nesil açık dünya rol yapma oyunu. Witcher’da profesyonel canavar avcısı Rivia Geralt olarak oynamaktasınız. Ticaret şehirleri, viking korsan adaları, tehlikeli dağ geçitleri ve keşfedilecek mağaraları ile zengin ve geniş bir açık dünyada size verilen görevleri yerine getiriyorsunuz.

Frostpunk

Frostpunk

Frostpunk, insanların nesli tükenme tehlikesine girdiğinde neler yapabileceğini sorgulayan bir hayatta kalma oyunu. Tamamen donmuş bir dünyada insanlar, ezici soğuğa karşı koymak için buharla çalışan teknolojiler geliştirirler. Kentin hükümdarı hem vatandaşları hem de içinde yaşadıkları altyapıyı yönetmektedir. Liderin taktik becerileri, ahlakı ve örgütlü toplumun temellerini sık sık sorgulatacak zorluklarla karşı karşıyadır. Frostpunk, optimizasyon ve kaynak yönetimi konusunda oyuncuya çeşitli seçenekler sunuyor.

  • İncelemeler: Çok Olumlu
  • Mağaza Sayfası: Frostpunk

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

İmparator IV. Charles’ın ölümünden sonra Roma İmparatorluğuna bağlı Bohemya bölgesi kaosa sürüklenmiştir. Bu karışıklığın içinde sıradan bir demircinin oğlu olan Henry’nin köyü paralı askerler tarafından yerle bir edilir. Bu katliamdan kurtulabilen sayılı kişilerden olan Henry bu karışıklığa karşı Lord Radzig Kobyla’nın emrinde direnişe katılır. Bohemya’nın geleceği artık Henry’nin ellerindedir.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

Oyunda muhteşem bir dedektifi oynuyorsunuz. Londra’nın karanlık köşelerindeki entrikaları çözmeye çalışırken bir yandan karanlık iblisi takip etmelisiniz.

Dakar 18

Dakar 18

Dakar Rallisi’nin resmi lisansına sahip bu oyunda yaklaşık 12.000 kilometre karelik bir haritada yarışıyorsunuz. Beş adet araç kategorisine sahip oyunda yol bulmak sıradan yarış oyunları kadar kolay değil. GPS cihazına bakarak gitmeniz gereken yönü bulmanız gerekiyor.

  • İncelemeler: Karışık
  • Mağaza Sayfası: Dakar 18

Tomb Raider

Tomb Raider

Tomb Raider, Lara Croft’un yoğun ve cesur bir öyküsünü ve genç bir kadının hayatta kalmaya çalışırken kendini keşfetmesini konu ediniyor. Sadece içgüdüler ve insanın dayanıklılığının sınırlarını aşma yeteneği ile donanmış olan Lara, unutulmuş adanın karanlık tarihini öğrenmek için savaşmalıdır. Yeni nesil teknolojilerle baştan başlayan Tomb Raider serisinin bu ilk oyununda Lara’nın destansı macerasına ortak olun.

  • İncelemeler: Son Derece Olumlu
  • Mağaza Sayfası: Tomb Raider

Just Cause 3

Just Cause 3

Akdeniz Medici Cumhuriyeti, güce doymak bilmeyen bir diktatör olan General Di Ravello’nun acımasız kontrolü altında acı çekmektedir. Rico Rodriguez olarak generalin iktidarını elinden almak için gerekenleri yapmalısınız. Gökyüzünden deniz tabanına kadar 400 metrekarelik bir özgürlük sunan Just Cause 3 ile hayal edebileceğiniz en yaratıcı ve patlayıcı yollarla kaos yaratmaya hazırlanın.

Killing Floor 2

Killing Floor 2

Killing Floor 2’de oyuncular, Horzine Biotech’in başarısız denemesinin neden olduğu salgının hızla yayıldığı ve Avrupa Birliği’ni felce uğratmadan durdurulamayan bir ivme kazandıkları kıta Avrupası’na iniyor. Killing Floor’daki olaylardan sadece bir ay sonra, numune klonları her yerde ve medeniyet kargaşa içindeyken Avrupa halkı hayatta kalmayı ve kendini korumaya çalışıyor.

The Forest

The Forest

Bir yolcu uçağı kazasında hayatta kalan tek kişi olarak, kendinizi bir yamyam topluluğuna karşı hayatta kalmak için gizemli bir orman mücadelesinde buluyorsunuz.

  • İncelemeler: Çok Olumlu
  • Mağaza Sayfası: The Forest

Homefront: The Revolution

Homefront: The Revolution

Üstün bir askeri güce karşı gerilla savaşında direniş hareketine liderlik eden bir karakteri oynadığınız açık dünyada geçen birincil şahıs nişancı oyunu.

Rate this post

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...